افتخارات و گواهینامه ها


افتخارات و گواهینامه های برنا پنجره

 • گواهینامه کنترل کیفیت محصولات ISO9001:2015
 • گواهینامه سنجش رضایت مشتریان ISO10004:2012
 • گواهینامه فنی تولید پنجره UPVC از شرکت رهاو آلمان
 • شرکت در بیش از ۵ نمایشگاه داخلی و بین المللی


برخی از شرکای تجاری برنا پنجره


شرکت برنا پنجره با داشتن فناوری روز دنیا و بهره گیری از بهترین برندهای UPVC در تولید درب و پنجره، توانسته است گامی مهم، صنعتی و بروز مطابق با تکنولوژی جدید بردارد. که از جمله این برندها می توان به پروفیل رهاو آلمان اشاره کرد و همچنین از برندهای معروف ایرانی می توان به شرکت زرین بنا پارسیان با نام تجاری سیندژ و شکرت عایق پلاست با نام تجاری وین کلاس اشاره کرد. برنا پنجره هم چنین پاسخگویی به علایق و سلیقه های متنوع مشتریان، قادر به همکاری با دیگر برندهای مطرح و استاندارد موجود در بازار ایران با ارائه بهترین کیفیت می باشد.


شرکت بین المللی رهاو  آلمان

 رهاو  آلمان بزرگترین تولید کننده محصولات پلیمری دنیا است که در سال 1948 تاسیس شد و در سال 1985 برای اولین بار به تولید درب و پنحره های UPVC پرداخت.

REHAU آلمان یک شرکت جهانی مقرر در 170 کشور و با 17000 کارمند مشغول به کار است پروفیل رهاو   REHAU  آلمان از نظر ملاحظات انرژی دارای بهترین مشخصات پنجره در حال حاضر موجود در بازار ساخت و ساز است.

این پروفیل دارای بیش از ۶ دهه تجربه در توسعه محصولات با مواد مختلف می باشد. تیم رهاو با کارشناسان خبره و متخصص به طور مداوم در حال بهبود فرمولاسیون مواد و طراحی قطعات برای تولید محصولاتی خلاقانه تر و با دوام تر از قبل است.

بررسی های دقیق :

این شرکت با بررسی دقیق شرایط آب و هوایی شهر های مختلف ایران و زاویه تابش نور خورشید و اشعه UV و IR پروفیل هایی کاملا سازگار با شرایط آب و هوایی ایران که در برابر هرگونه تغییر حالت و رنگ مقاوم می باشد تولید می کند.

در ادامه به بررسی های رهاو آلمان در زمینه زاویه تابش  UV در ایران به منظور تولید پروفیل هایی UPVC و سری پروفیل های مختلف رهاو می پردازیم.

بررسی های آب هوای رهاو آلمان در ایران

باتوجه به متفاوت بودن آب و هوا و زاویه اشعه UV در کشورهای مختلف جهان تولید و ارائه پروفیلی که دقیقا متناسب آب و هوای کشورهای مختلف در سطح جهانی باشد کاری دشوار است.

اگر میزان دی اکسید تیتانیومی که به عنوان یکی از عوامل برای جلوگیری از تغییر رنگ و خمش پروفیل های UPVC به کار می رود متناسب آب  و هوای کشور مورد نظر نباشد متاسفانه مانند بسیاری از پروفیل های UPVC در ایران دچار مشکلات متعددی از جمله زرد شدگی و خمشش می شود.

رهاو آلمان از ابتدای ورود خود به ایران با انجام محاسبات دقیق و بررسی های آب و هوایی ایران اقدام به تولید پروفیل هایی دقیقا متناسب با آب و هوای ایران نموده است.

سری پروفیل های رهاو آلمان در ایران کاملا متناسب با سخت ترین و بدترین آب و هوای ایران و بیشترین زاویه تابش می باشد این سری پروفیل ها مخصوص ایران ساخته شده است.

همانطور که در نمودار رو به رو مشخص است بدترین میزان  UV در شهر شیراز ایران و به میزان 183Kcal/cm/p.a می باشد.

رهاو پروفیل های خود را با درصدی بسبار مقاوم تر از این میزان UV ساخته و به ایرانیان ارائه می نماید.

برنا پنجره،نماینده رسمی شرکت رهاو آلمان در جنوب کشور می باشد که از سال 2017 موفق به اخذ گواهینامه تولید کننده مورد تایید این شرکت شد و کلیه ی محصولات خود را تحت لیسانس این شرکت تولید و ارائه  می نماید.


گروه بین‌المللی توسعه تجارت سیندژ ایرانیان، زرین بنا پارسیان پروفیل سیندژ

 پروفیل‌های درب ‌‌و ‌‌پنجره تولیدی شرکت زرین بنا پارسیان با نام تجاری سیندژ در ایران شناخته شده‌اند. تمام ماشین‌آلات مجموعه زرین بنا پارسیان از شرکت‌های تراز اول صاحب نام بین‌المللی مانند تکنوپلاست و سینسیناتی اتریش و کاتر‌پیلار، خریداری و نصب شده‌اند. زرین بنا پارسیان یکی از شرکت‌های مطرح و پیشرو در زمینه تولید پروفیل‌های UPVC با ظرفیت اسمی ۹۰۰۰ تن در سال است. گستره وسیع توزیع، نظارت محیطی و پیشرو بودن در نوآوری محصولات برخی از دستاوردهای مهم این شرکت است. مدیران زرین بنا پارسیان در تلاش مستمرند که واحدهای مدیریت، بخش فنی، زیرساخت صنعتی، کنترل کیفیت و تحقیق و توسعه را ارزیابی نموده و توسعه دهند.

شرکت برنا پنجره دارای نمایندگی انحصاری در تولید و پخش از شرکت پروفیل سیندژ در استان کرمان و جنوب کشور است. از آن جایی که تاکنون هم از کیفیت این پروفیل و هم از خدمات و ضمانت نامه های شرکت زرین بنا پارسیان اطمینان حاصل نموده است شرکت برنا پنجره از بدو سال 1389 از پروفیل سیندژ به عنوان اولین پروفیل مورد استفاده ی خود در محصولات درب و پنجره های UPVC استفاده کرده است.


گواهینامه ها ، استاندارد ها ، تندیس ها و نشان های افتخار شرکت زرین بنا پارسیان پروفیل سیندژ :

 • دارنده گواهینامه فنی گرید A ( محصول درجه یک ) از مرکز تحقیقات ساختمان و مسکن وزارت راه و شهرسازی
 • دارنده نشان استاندارد اجباری 12291 سازمان استاندارد و تحقیقات صنعتی ایران
 • دارنده استاندارد کیفیت ایزو 9001 از موسسه DQS آلمان
 • دارنده استاندارد ایزو 10002 از موسسه DQS آلمان
 • دارنده استاندارد 18001 از موسسه DQS آلمان
 • دارنده استاندارد CE ( کالای مورد تأیید اتحادیه اروپا ) از CDG انگلستان
 • دارنده گواهینامه ثبت اختراع و گواهینامه نوآوری های صنعتی از موسسه IUI انگلستان
 • دارنده گواهینامه خرید ماشین آلات ( اکسترو در ) از شرکت سینیسناتی اتریش مطابق استاندارد RAL آلمان
 • دارنده گواهینامه خرید قالب های تولید از شرکت تکنوپلاست اتریش مطابق استاندارد RAL آلمان
 • دارنده گواهینامه تأیید فرمولاسیون از اتریش ( مخصوص آب و هوای گرم و خشک ) مطابق استاندارد RAL آلمان
 • دارنده لوح تأیید کیفیت محصول از لابراتور شرکت کمسون اتریش
 • دارنده آزمایشگاه دارای تأیید صلاحیت و آزمایشگاه همکار اداره استاندارد و تحقیقات صنعتی
 • دارنده ضمانت نامه 15 ساله کیفیت محصول توسط شرکت و بیمه نامه 10 ساله شرکت بیمه البرز
 • منتخب طرح برتر کشوری در سال 1387 توسط وزارت صنایع و معادن
 • عضو انجمن تولید کنندگان پروفیل درب و پنجره UPVC ایران
 • چهره برتر صنعتی استان در سال 1394
 • دارنده تندیس ارتقاء کیفی ساخت و تولید ساختمان در سال 1395
 • دارنده تندیس واحد نمونه استاندارد در سالهای 89 ، 91 و 97
 • دارنده تندیس رعایت حقوق مصرف کننده در سالهای 91 و 94
 • دارنده تندیس همایش کشوری تجلیل از کارفرما حامی کارگر وزارت کار ، تعاون و رفاه اجتماعی در سال 1395


انتخاب وین کلاس، انتخاب کیفیت و اطمینان از خدمات

شرکت برنا پنجره در راستای ارائه محصولات با کیفیت بالا و قیمت مناسب اقدام به اضافه نمودن پروفیل وین کلاس در سبد محصولات خود نموده است. این پروفیل محصول شرکت عایق پلاست می باشد. که در مقایسه با نمونه های داخلی و خارجی از استانداردهای لازم برخوردار است.

شرکت عایق پلاست با برند تجاری وین کلاس با بهره گیری از فناوری نانو برای تولید پروفیل خود، توانسته مقاومت پروفیل را در تست های جوش، برش، ضربه و غیره بالا برده و با کسب بهترین درجات فنی گامی فراتر از استانداردهای جهانی بردارد.


واکا کرویتز، پروفیل قابل اتکا

گروه صنعتی رم پیشگام با مدیریت بخش خصوصی از اولین تولیدکننده های پروفیل و درب و پنجره UPVC بعد از انقلاب اسلامی در کشور است که در حال حاضر گسترده‌ترین زنجیره تولید را در اختیار دارد. این گروه، تنها تولید کننده پنج خانواده پروفیل UPVC با یک برند و همگی در سطح کیفی A و در کلاس‌های متفاوت برای سلایق و بودجه های مختلف است.

گروه صنعتی رم پیشگام در راستای اعتلای صنعت و ارتقای دانش فنی و تکنولوژی با شرکت VAKA KREUZ آلمان قرارداد همکاری منعقد کرده است و با کمک مهندسین متخصص و مجرب و با دقت فراوان اقدام به انتخاب ماشین آلات خطوط تولید واحدهای تولیدی این مجموعه گردید. تمام خطوط تولید انواع پروفیل UPVC از کمپانی کراس مافای (krauss maffei) آلمان و تمام قالب‌ها و خطوط تولید از کمپانی گراینر (greiner) اتریش بر اساس آخرین فناوری روز دنیا انتخاب، خریداری و نصب گردید.

همچنین برای نخستین بار در خاورمیانه این گروه صنعتی اولین و تنها تولیدکننده پروفیل فریم لس (frameless) و کرتین وال (curtain wall) است و انحصار این نوع پروفیل بنام این گروه صنعتی ثبت گردیده است. این نوع پروفیل ایده آل و پیشرو در اجرای نمای تمام شیشه و در سطح استانداردهای RAL آلمان با خواص UPVC تحولی بزرگ در صنعت نمای ساختمان می‌باشد.


اتوماسیون اداری