کارخانه مجموعه برنا پنجره استان کرمان

مجموعه برنا پنجره ، بزرگترین تولید کننده انواع درب و پنجره های UPVC و آلومینیوم در استان کرمان و  جنوب کشور، دارای افتخارات و گواهینامه های کیفیت محصولات، رضایت مشتریان و …است. این مجموعه  افتخار دارد در حوزه تولید و خدمات پس از فروش محصولات خود در حیطه صنعت ساختمان، خدمات منحصر به فردی را تحت لیسانس‌های ایزو ۹۰۰۱:۲۰۱۵ و ۱۰۰۰۴:۲۰۱۲ به مشتریان گرامی عرضه نموده که از مهم ترین این خدمات می‌توان به موارد زیر اشاره کرد:

 • بزرگترین شبکه خدمات پس از فروش
 • نصاب های حرفه ای و آموزش دیده مورد تایید در همه ی شعب
 • پنج سال خدمات پس از فروش برای همه ی محصولات
 • دو سال گارانتی شیشه ها در برابر نم زدگی و بخار زدگی
 • ۱۰ تا ۱۵ سال گارانتی برای پروفیل های یو پی وی سی + بیمه ایران

یکی از کلماتی که معمولا در خصوص یک کالا یا محصولی گفته می شود، عبارت کیفیت است. برای کیفیت تعاریف متعددی وجود دارد و بسیاری از بزرگان حوزه مدیریت و کسب و کار تعاریف متعدد و جالبی از کیفیت را ارائه کرده اند.

تعریف کیفیت

 •   کیفیت یعنی مطابقت با مشخصات و نیازمندی ها
 •   کیفیت یعنی رضایت مشتری
 •   کیفیت یعنی به وجد آوردن مشتری
 •   کیفیت یعنی مناسب بودن
 •   کیفیت یعنی مشتری برگردد اما محصول برنگردد
 •   کیفیت یعنی قابلیت اعتماد و دوام محصول
 •   کیفیت یعنی تحویل به موقع
 •   کیفیت یعنی بی نقص بودن

استاندارد ایزو ۹۰۰۱، که استاندارد سیستم مدیریت کیفیت است تعریفی از کیفیت ارائه کرده است که می توان گفت تعریفی کامل و جامع است. باید خاطر نشان کرد مجموعه برنا پنجره دارای این گواهینامه کنترل کیفیت محصولات می باشد

تعریف استاندارد ایزو ۹۰۰۱ از کیفیت :

میزان و درجه ای از برآورده شدن الزامات و خواسته ها.

استاندارد ایزو ۹۰۰۱ تعریف کیفیت را بگونه ای بیان کرده است که با توجه به نیاز مشتری می تواند متغیر باشد. بعنوان مثال ممکن است کیفیت غذای رستورانی برای فردی عالی و بسیار خوب باشد اما برای من اصلاً مطلوب نباشد. پس با توجه به این تعریف کیفیت باید مطابق با خواسته و سلیقه مشتری باشد و او مشخص می کند که آیا محصولی با کیفیت هست یا خیر. گواهینامه استاندارد ایزو ۹۰۰۱ برنا پنجره می تواند راهنمای خوب و مطلوبی برای ایجاد محصولی با کیفیت مطابق تعریف بالا باشد.

در کل با این تعریف می توان به اهمیت شناخت و برآورده کردن نیازهای مشتریان پی برد. کسب و کارها هرچقدر بتوانند جامعه هدف مشتریان خودشان را دقیق تر مشخص کنند و نیاز آنها را بشناسند و مطابق این نیاز محصولاتشان را ارائه نمایند، توانسته اند محصولی با کیفیت عالی از دید مشتری به او ارائه کنند.

کرمان

 مراحل تکمیل سفارش و تولید پنجره در مجموعه برنا پنجره:

  1. ابعاد اولیه توسط مشتری گرفته می شود
  2. طراحی و کوتیشن اولیه شامل نوع باز شو ، ابعاد و نوع شیشه
  3. حضور مشتری در دفتر جهت ثبت قرارداد
  4. اندازه گیری نهایی
  5. تأیید تیپ بازشو توسط مشتری
  6. صدور مجوز تولید
  7. تولید پنجره و شیشه در کارخانه
  8. مجوز خروج کالا از انبار
  9. ارسال به آدرس پروژه
  10. نصب
  11. اخذ رضایت نامه و تأیید مشتری

۱.دستور العمل اندازه گیری:

پس از عقد قرارداد توسط تیم مجتمع برنا پنجره، چنانچه پروژه جهت اندازه گیری آماده باشد  کارشناس فنی به محل پروژه مراجعه و نسبت به اندازه گیری و ارائه مشاوره صحیح و فنی به مشتری اقدام می نماید.

سپس، ابعاد و نقشه ها را بصورت کتبی در فرم های از پیش تعیین شده در محل پروژه تکمیل و یا اینکه در شرکت نقشه ها را با مقیاس ترسیم می شود.

سپس برای مشتری ارسال و مشتری پس از بررسی دقیق و اعمال نظر، برگه ها را تایید و جهت ساخت به شرکت اعلام می نماید. سپس کارشناس فنی تمام مشخصات پنجره ها را در فرم جزئیات ساخت وارد نموده و به کنترل پروژه و سپس به کارخانه جهت ساخت ارسال می شود.

شرایط اندازه گیری:

پروژه­ ها در صورتی آماده اندازه گیری می ­باشند که کلیه فریم­ های فلزی نصب و اطراف آنها با مصالح بنایی پر شده باشد و نازک کاری داخل و همچنین کف سازی ها انجام شده باشد.

در صورتی که دور فریم ها خالی باشد و یا کف سازی درب ها انجام نشده باشد و یا اینکه فریم ها روی زمین باشد اندازه گیری انجام نشود. چنانچه مشتری اصرار به اندازه گیری دارد تمام اندازه ها می بایست به تایید مشتری برسد. ضمن اینکه به مشتری بصورت کتبی اعلام شود که مشکلات احتمالی که در هنگام نصب بوجود خواهد آمد از قبیل تغییر در ابعاد و شکم دادن پروفیل ها و عدم قابلیت نصب فیلر زیر پنجره و یا امکان جابجایی فریم ها بهتر می باشد که پس از آماده سازی کارگاه اندازه گیری انجام شود.

در برخی از پروژه­ ها از فریم فلزی استفاده نمی­ شود و پنجره­ ها روی سنگ نصب می ­شود که در این صورت ناگونیایی می­ بایست بررسی گردد (از نقاط مختلف ابعاد برداری شود) و در صورت ناگونیا بودن سنگ می ­بایست از روکوب استفاده شود. همچنین نصب روی سنگ با پیچ رولپلاک خواهد بود و می ­بایست به مشتری اطلاع داده شود که هزینه نصب بالا می رود.

از طرفی به هیچ عنوان پنجره روی گچ نصب نخواهد شد. پنجره ها روی پانل های فلزی سیمان و کاشی نیز نصب می شوند. فریم ­های فلزی می بایست متناسب با نوع سیستم پنجره انتخاب شود .

۲.مشاوره

لازم است که در مرحله ابعاد برداری درب و پنجره، مشاوره کامل و صحیح به مشتری ارائه شود. ارائه ی مشاوره صحیح منطبق بر نیاز مشتری و بر مبنای امکانات و توانایی های شرکت سبب می شود که اجرا و نصب بدون اشکالی را در پی داشته باشد و نهایتاً انجام پروژه در قالب زمان پیش­بینی شده قرارداد انجام می گیرد. همچنین در برخی موارد باعث جلوگیری از صدور اصلاحیه ­ها و دوباره کاری ها می شود.

کرمان

کرمان

جهت برقراری با واحدهای فنی ، خدمات پس از فروش و دریافت مشاوره رایگان با شماره های زیر تماس حاصل فرمایید:

 

دفتر مرکزی کرمان

کارشناس فنی  : ۱۰۲۴ ۴۴۶ ۰۹۱۳

خدمات پس از فروش : ۱۰۸۶ ۴۴۵ ۰۹۱۳

مشاوره رایگان: ۱۰۸۴ ۴۴۲ ۰۹۱۳

برای ارتباط با سایر نمایندگی های ما در سرتاسر کشور به بخش نمایندگان مراجعه نمایید

اتوماسیون اداری